Helmete per Motorra

Shitet nga: Arton 28 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Helmeta eshte e Pa perdorur eshte e mire i ka dy gjama nje si syza per diell dhe gjami mbylles.

Madhesia M

Ngjyre Hiri049185137
viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim