Tesha komplet dhe qizme per motorr

Shitet nga: Sevdail 15 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes teshat e firmes Wintex me numer 62 komplet,
te naltat dhe te poshtmet me qizme te ardhura nga Austria.Jane shume te ruajtura dhe te mirembajtura mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim