LIFTA PER AUTOMEKANIKDIZALICA 3.2=1600€ 4.0=1700€

Shitet nga: TOSI 21 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHESIM LIFTA [DIZALICA] PROFESIONALE, TË REJA [TË PAPERDORURA] PËR AUTOSERVISE, ME 2 VITE GARANCION DHE ME TË GJITHA PAJISJET REZERVË [NËSE NEVOJITET].

LIFTAT JANË SHUMË TË PËRSHTATSHËM PËR PUNË.

* JANË MË TË GJËRË SE LIFTAT TJERË, DHE KUR E FUSNI MAKINËN NË LIFT NUK KENI NEVOJË TË DILNI NGA MAKINA DHE TA SHTYENI MAKINËN.. POR E FUSNI MAKINËN DERI NË VENDIN E DUHUR.


* LIFTAT TJERË JANË MË TË NGUSHTË - SEPSE MATERIALI ME TË CILËN JANË TË PUNUAR ËSHTË SHUMË I DOBËT DHE NUK KA MUNDËSI TA PËRBALLOJ GJËRËSINË, NDERSA LIFTAT TONË JANË TË PUNUAR NGA ÇELIKU I TRASHË DHE E PËRBALLON PA PROBLEM PESHËN.

* JANË HIDRAULIK - DHE PRISHJE NUK KANË SIKURSE LIFTAT ME GVINTA DHE JANË SHUMË MË TË SIGURTA, SEPSE ÇDO 3 CENTIMETËR E KANË BLLOKADËN.

* NUK KENI NEVOJË T'I LYENI ME MAST(PEZHVE) SIKURSE NEVOJITET PËR MODELET TJERA.

-SHPENZOJNË RRYMË SHUMË MË PAK SE SA MODELET TJERA, SEPSE KANË VETËM NJË ELEKTROMOTOR DHE KUR E LESHONI VETUREN TEPOSHTË, AJO LËSHOHET PA HARXHUAR RRYMË!!!

* NËSE NDALET RRYMA, TEK LIFTAT E MARKAVE TJERA, VETURAT JU MBESIN NË LIFT PEZULL DERISA TË JU VIE RRYMA, NDËRSA TEK LIFTAT TONË, MUND TË LËSHOHEN PA NEVOJËN E RRYMËS.

POASHTU KEMI EDHE REGLLAZHA KOMPJUTERIKE DHE KEMI LIFTA ME 4 SHTYLLA.AUTO-MAGAZINE
PRISHTINË

044331234 +37744331234
049331233 +38649331233
044678876 +37744678876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim