Auto xhama Servis "FADILI" RIPARIM-MONTIM-POROSI

Shitet nga: auto xhama FADILI 31 Tet 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
I kryejm keto sherbime riparimin e xhamit te krisur POROSI , SHITJE dhe MONTIM te te gjitha lojet e

auto xhamave

Porosit i kryejm brenda 24 oreve.

Gjindemi ne dragodan te ministrija e shendetesis tek VELAS&TINA.

nr.tel 044 636264 viber 044636264
049 636264 viber 049636264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim