Regullojm problemin e hapjes dhe mbylljes së xham

Shitet nga: iliri 12 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Regullojm- problemin e hapjes dhe mbylljes së xhamave të RENOVE. Si Reno Scenic II 2004 ....,Reno Megane II 2003 ..... .Bëjm riparimin e modulit të motorve të xhamave si në foto.Tel 044 986 626 & 049 420 149.Ne Viber qdo ditë 24 orë ne numrin + 377 44 986 626.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim