SKODA superB. Viti 05/11, 2.0 TDI DSG NAVI XENON

Shitet nga: Qendrim 26 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Superb
SUPER VETURE: Shes veturen Skoda suberB e vitit 2011, 139000-ORIGJINAL km te gjitha te Autobahn-it. Vetura gjendet ne Austri, per momentin eshte ne gjende qetesie pasi qe kam blere nje Veture tjeter. Jam poseduesi i pare dhe i vetem i saj. Automatik, tempomat. Uleset me nxemje para dhe mbrapa. klimautomatik. fellne etj.

Erstzulassung 05/2011.
Kilometerstand 137.790 km.
Hubraum 1.968 Liter.
Leistung 103 kW (140 PS).
Motor Diesel.
Aufbau Limousine.
Getriebe Automatik.
Polsterung Stoff.
Außenfarbe Schwarz.

AUSSTATTUNG:.
Navigation.
Bi-Xenon.
Parklenk-Assistent.
Einparksensoren vorne u hinten.
Tempomat.
Sitzheizung vorne u hinten.
Bluetooth.
elektr Spiegel/Fensterh.
Spiegel autom. abblendend.
Spiegel beheizbar.
Fahrersitz elektr. Memory.
Klimaautomatik.
Aluräder 225/40 R 18.
Nebelscheinwerfer.
Regensensor.
Schließ-Startsystem Kessy.
Elektron. Diff.sperre.
Lendenwirbelstütze.
Mittelarmlehne hi.+ vo.
Reifendruckkontrolle.
Rücksitzlehne geteilt umlegbar.
Scheibenwaschdüsen beheizbar.
Scheinwerfer-Reinigungsanlage.
Rücksitze beheizbar.
Scheiben hinten abgedunkelt.
Abbiegelicht.
1.Besitz.
Serviceheft vorhanden.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim