Opel Omega 2.0 ne gjendje perfekte -95

Shitet nga: Ergjani 07 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitett Opel Omega ne gjendje perfekte tip top i ardhun nga Zvicra eshte i pa doganuar.
Ka 4 goma te reja , eshte i ruajtun shum jasht si dhe brenda
munde te perdoret per demontim
gjamat e par elektronik
2.0 Benzin
Automatik
per me shume info kontaktoni ne nr tel / 044 209 418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim