AUDI A2 1.4 TDI -04

Shitet nga: jeton 23 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi a2 1.4 TDI
Viti i prodhimit:2004 RKS dej 24.04.2015
KM te kaluara 215 mije
Ne gjendje ekstra te mire

*VETURA POSEDON:

Klimatronik ne funksion

Airbag

ABS

Mbyllje qendrore

Mbyllje me komand

Gjamat elektronik

>Pasqyret elektronike

>Bordkompjuter

Radio orgjinal te audi

2 qelsa

Fellne orgjinal audi Me guma te veres te reja.

dhe te dimrit me bandash te hekrit te reja

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike

Pa asnje defekt dhe nuk ka asgje te investohet ne te

Shume i rujtun si jashte ashtu ne enterier
Veture familjare
Hargjime shume shume te vogla

Qmimi:5100 viber tel;+37744855664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim