Alfa Romeo 147 benzin , 2001 , I Rexhistruar ne ..

Shitet nga: NN 08 Maj 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Alfa Romeo 147 , I prodhuar 2001, 191 000 km , rrypin dhembezore e ka te nderruar EXTRA ne gjermani kur I kishte 159 000 km , 1,6 Benzin 16 v ,Radio CD fabrikisht, gjithashtu CD Karikator me 10 CD fabrikisht BOSE sistem!! Klimatronik, Bord komjputer, sistem kunder vjedhjes , Komanda ne timon ,ABS , ESP , Air Bag, Tempomat , Xhamat me rryme , Pasqyret me rryme , Mbyllje qendrore nga jashte , 2 Qelesa me teledirigjim origjinal ,Sensor te fshisave per shi , eshte shume i paster dhe i ruajtur ,Vetura eshte ne RKS,,,, I rexhistruar deri me 09 qershor 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim