Audi 80s benzin dhe plin -87.RKS deri 10.10.2015

Shitet nga: bujar 24 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
shes
audi 80s 1.8 benzin plin .vetura punon shum mire.regjistrim deri me
10.10.2015.posedon kuk per terheqje.mundsi ndrrimi me pikap.numrat kontaktues 044634762 dhe 049788963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim