*U SHIT !!!Audi A3 1.9 TDI-RKS 1 vite-FULL EKSTRA*

Shitet nga: AUDI A3 28 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 1.9 TDI motorrin ne gjendje perfekte me hargjime minimale
Viti i prodhimit:fund 2009 seri 2010 me lleda mbrapa
I posaregjistruar RKS 1 vite tplote ne emrin tim personal
Komplet servisisin e kryer ulje filtera edhe 8 mije km me garancion dhe rrypin e motorrit edhe 40.000 km me garncion
Posedoj librat e servisit qe nga prodhimit i vetures ne servise te autorizuara
Km te sakta dhe mund ta kontrolloni ku te doni

VETURA POSEDON:
*Klimatronik ne funksion
*ABS
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Bordkompjuter
*Komanda te bordkompjuterit
*5+ R shpejtesi
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Pasqyret me mbyllje automatike
*Fellnet orgjinal audi
*Hollogenka
*Lleda mbrapa
*KM te sakta

Vetura eshte ne gjendje perfekte
I rujtun jashtezakonisht shume
Komplet i servisuar dhe nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
Nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi behet menjehere
Veture shume ekonomike
IA VLEN !!

U SHITT !!!

KONTAKTO NE : 044 922 633 ----- 044 240 801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim