AUDI A3 1.9 Diesel

Shitet nga: 044555571 18 Shk 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Veturen Audi A3 1.9 Diesel e Përkryer ne gjendje shum te mir Teknime dhe Optike.
Vetura ka ardhur nga Germany dhe une jam Pronar i pare ne Kosove, vetura ka shpenzime te vogla.
Rexhistrim ka afer 1 Vite dhe ka keto Performanca.

* Audi A3 1.9 TDI
* Karrikat me Nxemje
* Timon Hidraulik
* Klimatronic Dy Zonale
* Dy Qelsa Fabrikisht
* Pasqyret Elektronike
* Dritare Elektrike
* Mbyllje Qendrore
* Hallogenka
* Boardkompjuter
* Airbag
* ABS
* ESP
* Fellne te Audi A6
* Gomat te Mira
* Bufer Pajaqall me nje fjal Muzik Ekstra
* Navigacion, DVD, Tuchscren + Bluetooth e cila lidhet me qdo lloj te Telefonit.


Vetura ka te ndrruar Rrypin Dhemzor pumpen e ujit dhe ka te kryej te gjitha servisimet Vaj dhe Filtera dhe nuk ka nevoj per as ni investim, vetura eshte ne emrin tim, nuk eshte Hipotek dhe me te gjitha Dokumentacionet ne rregull.

* NUK JAM TREGTARE.
* NDRRIMI I MUNDSHEM VETEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim