Audi A3 SportBack

Shitet nga: Bujar 08 Maj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 TDI viti 28.8.2005 posedon: Klimatronic,.dritare dhe pasqyre elektronike, 2 qelsa,Boardcomputer,Tempomat,Fellne, per mê shumé 049528888. 181457km me garancion me liber servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim