U SHITĒ NGA Arteni Auto's AUDI A3 2.0 TDI ME DOGAN

Shitet nga: Arteni 23 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   6 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140PS

ME 6 SHPEJTESI MODEL COMFORTLINE

E ARDHUR NGA ZVICRA (JO ITALY)

ME DOGAN HOMOLOGIM E KONTROLL TEKNIKE TE PAGUAR VETEM EDHE TABELAT!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.07.2005

EXTRA POSEDON

**KLIMA TRONIK DY ZONALE FUNKSIONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**PERDE (MBROJTESE DIELLI) MBRAPA
**ALUMIN FELLGA 17COLL SPORTBACK ME KROM

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim