U SHIT Audi a3 2.0 tdi Sline Bleck edition

Shitet nga: audi 05 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi a3 2.0 tdi Sline I sapo ardhur nga Zvicra Pa Dogan viti prodhimit 10 2004
Km 217 000 me liber te servisit
Vetura osht shume ne gjendje te mire dhe e rujtun
Ekstra posedon full
Info 044 495 439 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim