U SHIT FLM MERRJEP AUDI A3 1.9 TDI ARDHUR NGA ZVIC

Shitet nga: Orhan 05 Tet 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 1.9 TDI 105 PS VITI I PRODHIMIT 06.2008 TE KALUARA 197 MI TE GARANTUARA TE CILAT MUND TE VERIFIKOHEN KU TE DESHIRONI ME LIBER TE SERVISIT 2 QELSA 4 GOMA TE REJA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE DHE EKSTRA I RUJTUN I ARDHUR NGA ZVICRRA PA DOGAN JU MIREPRESIM
INFO 044 495 439 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim