u shittttt

Shitet nga: xhevdeti 03 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
shitet audi A3 tdi ne gjendje prefekte e po sa dogaunuar ne kosov dhe e regjistrura posedon liber servisi dy qelsa senzora pargingu panaram autamatik tiptronik dsg per me
shum na kontaktoni 044196206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim