*U SHIT !!!Audi A4 -RKS-1 vite tplote-Klimatronik-

Shitet nga: AUDI A4 30 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 2.5 v6 dizell me motorr ne gjendje perfekte
Viti i prodhimit:2005
I regjistruar rks 1vite tplote dhe nuk eshte ne hipoteke
Komplet servisin e kryer ulje filtera edhe 8 mije km dhe rrypin e motorrit edhe 40.000 km
Ne gjendje ekstra te mire
VETURA POSEDON:
*Klimatronik
*Abs
*Esp
*Mbyllje qendore
*Mbyllje me komand
*Tempomat
*Bordkompjuter
*Radio orgjinal Audi
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*Drita te mjegulles
*Fellne 17" orgjinal te AUDI

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Shume i mirembajtun
Punon shume mire pa asnje defekt te mundshem
Te gjitha serviset e kryera dhe i mirembajtun ne gjendjen teknike
Nuk ka asnje defekt
Ne gjendje ekstra te mire
Perkthimi behet menjehere

U SHITT

KONTAKTO NE:044-240-801......044-922-633
GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL -BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim