*U SHIT !!Audi A4-2.0 TDI-Automatik-Tiptronik-RKS-

Shitet nga: AUDI A4 22 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 550 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.0 TDI 110 kw-143 PS
AUTOMATIK-TIPTRONIK ME 8 SHPEJTSESI
7 + R shpejtesi-model i tipave te ri
i regjistruar RKS deri ne mujin ne 07.2016
i servisuar komplet dhe ne gjendje ekstra te mire
KM te sakta te gjitha me liber servisi te garantuara
i ardhur qe 2 vite ne Kosove-ne gjendje perfekte
Pa pasur nevoje asnje investim ne te
FULL EKSTRA

-VETURA POSEDON-
*Klimatronik ne funksion
*ABS
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand + 2 qelsa fabrikisht
*Tempomat
*Gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Ulset ISOFIX
*Ulset me nxemje
*Drita me ndezje automatike
*Drita te mjegulles
*Fellne orgjinal 16''
*KM te sakta
*Shume i pastert

Vetura eshte ne gjendje perfekte
I rujun ne enterier dhe ne pamjen e jashtme
Punon shume mire pa asnje verejtje te mundshme
Nuk ka nevoje per asnje investim
Perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke
Veture familjare dhe shume e sigurte!!

U SHIT !!!

QMIMI ME NDRRIM:7900
KONTAKTO NE : 044-922-633 ----- 044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim