Audi A4 -06 dizel 3.0 TDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto sallon BONISI 26 Mar 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes audi A4 3.0 TDI viti i prodhimit 2006 , posedon , klim tronik , tempomat , bordkompjuter , karriga me lekur , karriga elektronike , drita xenon , bi xenon , senzor parkimi para dhe mrapa , goma te reja , fellne te aluminit , me liber te servisit kilometrat me garancion 250000 per me shum mund ta shikoni me foto dhe te na kontaktoni ne ket numer TEL: 044213279


Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI

autosallonibonisi@outlook.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim