Audi A4 2.0 TDi Automatik + Navigacion

Shitet nga: Jetoni 11 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 999 EUR   18 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.0 TDi
Automatik
Navigacion 2011
Regjsitrimi i pare ne Kosove: mars 2015
Goma dhe fellne te veres (Continental 5 te reja) dhe dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim