Audi A4 Avant 2.5v6 Sline

Shitet nga: Kasum Krasniqi 10 Jan 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR   7 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Kerri Osht ne gjendje shum Te mire I Ardhur nga Zvicrra Ka Qdo send qe i nevoitet Abs,Esp,Xhamat Me Nxemje Muzik,Klim ,Automatik ,+- 165ps 2.5v6 ,1728kg,Edhe pse osht 2.5 Nuk ka harxhime shum Te medha Mund te provoni Me nje rrug te gjat ,Vajin se harxhon dhe e ka te nderrune, Ma edhe diqka te veqant sepse mund te ja nderrosh shpejtesit ne vollan, Mund te ja qelish me qels Me pull Kupekin Ose bagazhin,Nuk Osht ne kredit (BANK), Dhe po ju premtoj se nese doni Nje kerr per rehati Per familje Mund te provoni Me nje rrug Qfardo qoft Ka Nje vozitje Shum Te mir Gumat e reja i Ka te dimrit (SAVA) dhe te veres(TIGAR), Per me shum Kontaktoni ne Nr(044-636-598)Me falni Nuk kam foto tjera per momentin. Flm Per Mirkuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim