Audi A4 dizel -06

Shitet nga: nasuf 21 Maj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet vetura reno megane viti 2006 fulll opsion me senzor me gjitha paisjet airbag etj

Ndrrim me dyer dhe dritare plastikes per nje shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim