Audi A4

Shitet nga: Shpend 10 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2003 1.9 TDI me I te kuqe, 6 shpejtesi, 131 ps, regjistrim edhe 6 muaj 263.000km te kaluara pa ndrim, goma te dimrit, serviset te gjitha te kryera, 5 fellne I posedon ( edhe goma rezerve posedon fellne fabrikisht te audi's orgjinale), 2 qelesa, klimatronik eshte, senzora te parkimit, pasqyret elektronike, xhamat elektronik, bord computer etj, .. Nuk ka nevoj per asnje investim.
Vetura eshte personale e imja shume e mirembajtur eshte shume e shpejt dhe ekonomike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim