U SHITĔ NGA Arteni Auto's AUDI A4 FULL EXTRA

Shitet nga: Arteni 10 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
AUDI A4 2.5 TDI AVANT

AUTOMATIK-MULTIRONIK - 6SHPEJTESI

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 2002 MODEL 2003

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK - 6 SHPEJTESI
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**BORDCOMPIJUTER
**TIMONI ME LEVIZJE
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x8
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO CD DHE CD-CHANGER
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA ORIGJINALE TE AUDI
**ME GUMA TE DIMERIT MICHELIN

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim