U SHIT Audi A4 1.9 TDI Lekure krem-RKS -03

Shitet nga: AUDI A4 31 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 1.9 TDI - I te kuqe
Viti i prodhimit:2003
I regjistruar RKS ne emrin tim personal dhe ka regjistrim deri ne mujin e 06.2016
I posaservisuar komplet ne servisin e autorizuar per AUDI ulje + filtera edhe 9 mije km poashtu rrypin dhembzor komplet setin edhe 70.000km me garancion
Ne gjendje perfekte dhe nuk i nevojitet asnje investim

^^VETURA POSEDON^^
*Klimatronik ne funksion
*Airbag ne tere veturen
*ABS
*ESP
*Bordkompjuter
*Komanda te bordkompjuterit
*Timon 3-sh te modeleve te reja
*Lekure krem
*Radio orgjinal me shanzher 6 CD
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para+mbrapa
*Drita te mjegulles
*Fellne orgjinal te AUDI me 4 goma te reja
*Km te sakta

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon shume mire nuk i nevojitet asnje investim
Ne gjendje te shkelqyshme
I servisuar rregullisht dhe i mirembajtun shume mire
Veture familjare me hargjime te vogla
Ekonomik dhe shume i sigurte
Perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke

U SHITT !!!!

KONTAKTO NE:044 240 801 ----- 044 922 633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL- BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim