(Auto-24)Online >BLEJM VETURA QE NUK i PERDORNI

Shitet nga: Autovetura 13 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 999 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.
_______________________________________
Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014

_________________________________________
Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke
Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273
Orari nga ora 9:00 deri 21:00
______________________________________
Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt
Gjindemi ne tere Kosoven

sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim