AUDI A6 2.7 TDI FACELIFT 2010 Full Ekstra - RKS

Shitet nga: Egzon Dje 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
SHES OSE BEJ NDRIM
AUDI A6
2.7 TDI
AUTOMATIK - TIPTRONIK
QUATTRO
VITI PRODHIMIT FUND 2009 MODEL I 2010
I ARDHUR NGA ZVICRA
Regjistrimi i Dyt ne Ks
Regjistrim deri 03/2018
ME LIBRA SERVISI
1 PRONAR PREJ FABRIKE
EKSTREM E MIRMBAJTUR
TEMPOMAT
LEDA
NAVI TE MADH
PULLA VOLLAN
FELLNE 19
XHAMAT ME RYM
ULSET LKUR + ME RYM + ME MEMORIE
PASQYRET ME RYM DHE ME NXEMJE
CLIMATRONIK
ALLOGENKA
2 QELSA
FULL EKTRA
GJENDJE EKSTRA TE MIRR
SHUM E RUJTNE
MUNDESI NDRIMI
044 517 968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim