AUDI A6 3.0, 2006, Quattro, S-Line

Shitet nga: Imeri 01 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
SHES AUDI A6 3.0, 2006, Quattro, S-Line, Full Packet, V6, TDI Automatik/Tiptronik , Ngjyr hiri metalike (bezh), 165 KF
E regjistruar RKS (një vit të plotë ) , është në emerin tim personal
Shpejtësi F1,
Komanda timon,
Tempomat,
Ulset sport, lukur antillio,
Ndezje pa qels mbyllet pa qels
Klim dy zonale,
ESP,
ABS,
Servo,
Airbag,
Gjama elektronik,
Senzor dritav
Senzor shiu
Pasqyre elektronike,
Fellne,
Bord kompjuter,
Navi
Senxor parkingu
Ulset me nxemje
CD 10
Shiber
Fellne treja
Guma treja (Veres dhe Dimrit)
Me te gjitha serviset e kryme
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Full extra
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 045 350 343 (Viber + What’sApp)
Çmimi me kesh i fudnit 10 500 Euro, me ndrrim ka tjeter çmim.
ndrrim i mundshem (me dy vetura me te vogla sh.2x Golf 5, golf 4, passat b5, mercedes c220,c270,e200,e270, b class, polo, seat, fiat, )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim