Audi A6 3.0 Quattro - 2004

Shitet nga: Besnik 24 Shk 05:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 3.0 Quattro e vitit 2004
Regjistrim deri me 01.12.2016
Kilometrazha: 260,000
Marshi: Automatik
Shpejtesit ne Timon
Sensorat Origjinal
Gomat aktale te reja te Dimrit dhe posedon Gomat e Veres me fellne
Vetura nuk ka nevoje per investime te tjera, eshte ne gjendje te rregullt dhe shum e shtrengume
Vetem bleresit serioz te me kontaktojne
Nuk bej nderrim me Asgje, vetem me Pare shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim