Audi A6 3.0 TDI V6 - 2005 Automatik-Tiptronic

Shitet nga: Faton 22 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi A6 3.0 TDI - V6 Automatik-Tiptronic me full opcione
I ardhun prej Gjermanis me vetem 175.000 km te garantuara me liber servisi i blere nga privat.
Viti 2004 model 2005
Posedon
Quattro 4x4
Klima tronik dy zonale
Karrika lekures
Karrika me nxemje
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiju
Esp
Dritat e para i pastron ne menyr automatike
Mbyllje qendrore
Drita xenon big xenon me llup
Drita te mjegulles
Auto matik tip tronik
Navigacion te madh
Radio me 6 cd
Fellne 18 Origjinal te Audis me goma 245/45/r18 si dhe te dimrit r16.
Kuken per terhjekje automatike
SERVISET
I posa servisuar dhe Regjistruar
Regjistrim RKS deri ne gusht/2016
Ndrim i mundshem me truall ne Prishtine (çmimi ndyshon).
Hipotek ne ndonje banke nuk eshte
Shites privat!

info:+37744111302 viber&whatsapp.
Email: z.faton@hotmail.com

Qmimi me kesh mund te diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim