U SHITË NGA Arteni Auto's AUDI A6 3.O TDI LEKUR

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   8 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO MODEL 2005

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR)

E REGJISTRUAR NE RKS DERI 02.11.2016 (1-VITË)

E SERVISUAR NE TRAP KOMPLET EDHE REGLLAZH

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.07.2004

EXTRA POSEDON

NAVIGACION SYSTEM PLUS DVD
KLIMA TRONIK DY ZONALE
ULSET ME NXEMJE PARA E MBRAPA
DRITAT XENON E BI-XENON
ULSET LEKUR E ANTILOP
ULESET ME RRYMË
KOMANDA NE TIMON
DRITA MJEGULLE 
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRAT I PALOHEN ME PULLË
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
MUZIK ME RADIO 6-CD-CHANGER
POZICIONET LED PARA (SIKUR FACELIFT)
DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
SI DHE TELEKOMANDEN PER WEBASTO
XHAMAT E ERESUAR 25% ME FOLI ORIGJINALE
ALUMIN FELLGA 17COLL S-LINE ME GUMA M+S

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim