Auto Klima

Shitet nga: agron Dje 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
frigo klima servis

‎"bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse etj adresa kodra e trimave prishtine tel 044 111 051.


https://www.facebook.com/pages/Auto-Klima/447230442025914?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim