Auto xhama Servis "FADILI" RIPARIM-POROSI-SHITJE..

Shitet nga: Auto xhama Servis "FADILI" 31 Tet 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ne i bejm keto sherbime riparimin e xhamit te krisur,

Gjithashtu bejm POROSI , SHITJE dhe MONTIM te te gjitha lojet e auto xhamave,

Porosin e bejm brenda 24 oreve.
Gjindemi ne dragodan te ministrija e shendetesis tek VELAS&TINA.

nr.tel 044 636 264 viber 044 636 264
049 636 264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim