BMW X3 2.0D 4x4

Shitet nga: Gëzim 26 Sht 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
BMW X3 2.0 D
Regjistrimi i pare me 20.04.2015
Dyer 5
Ulse 5
Ngjyra e Zeze Metalike
Gjama te Zi komplet
Kilometrazha 160.500
Servisim Komplet
4x4
Goma te Veres dhe Rezerv per Dimer te prodhuara me 06/2014 shum pak te perdotura .
Bejme Ndrrim
0038649 / 102 - 105 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim