U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Sallon AleA 23 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   8 888 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.0 DISEL

AUTOMATIK-TIPTRONIK

VITI I PRODHIMTI : FUND 2004

NGJYRA : E KALTERT

REGJISTRIM I SKADUM

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

KLIMTRONIK
TV NAVI DVD
4X4
ULSE LEKUR ME NXEMJE
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ

QMIMI : 9000 EURO ME KESH

QMIMI ME NDRRIM 10000

TEL : 044838848 049 844 811 SHAQA

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim