PER DASMA Cadillac deville 1975 DHE SHITET

Shitet nga: bashkim 31 Krr 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 70-at
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Deville
vetura esht klasike dhe e ardhur nga usa dhe esht gjendje te mir ,ka dhe sistemin e vallzimit ne te gjitha rrotat nje nga nje ose veq para apo prapa ose komplet
un jetoj ne new york dhe kam gjasht cop vetura klasike ketu ne kosove dhe jam i interesum qe ti shes se nuk kam koh te jem ktu dhe kto vetura te veqanta esht mekat mos te ken pronarin ngat .kam dhe tjera usa keto ktu dua ti shes ose ti ndrroj .
PER DARSMA DHE AHENGJE TE VEQANTA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim