Cadillac eldorado 1973 PER DARSMA DHE SHITET

Shitet nga: bashkim 31 Krr 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 70-at
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Eldorado
Vetura gjindet ne kosove esht vetur e shum e bukur klasike dhe esht shum ne gjendje te mir ,Mund te perdoret per Dasma dhe per ahengje te ndryshme kan nje vler shum te veqant ket vetur e kam perdor nje koh shum te shkur per dasma me vler fillestare 450 euro pas gjo shenzimi ,ka targa te shqiperis .
jam i intersuar ta shes per arsye se jetoj ne usa dhe nuk kam koh te jem ktu edhe se kan nje vler shum te madhe si vetura klasike dhe meritojn te ken pronarin afer e un nuk kam aq koh se jetoj ne usa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim