*Citroen C2-1.4 HDI-RKS-Klimatronik-2004

Shitet nga: CITROEN C2 08 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
Citroen C2 1.4 HDI -dizell
Viti i prodhimit:2004
I regjistruar RKS deri ne mujin e 5.2016
Ne gjendje shume te mire teknik
^^VETURA POSEDON^*
*Klimatronik ne funksion
*Abs
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Timon servo
*Radio orgjinal
*Komanda te radios
*Komanda te bordkompjuterit
*Gjamat elektronik
*Gomat e dimnit

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
I rujtun si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme
Hargjimet shume shume te vogla
Nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi behet menjehere
Veture shume ekonomike!!

QMIMI:3400

KONTAKTO NE : 044-922-633 ---- 044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim