AUTO24.KS-BLEJM VETURA PA DHE ME DOGANE DEFEKTTT🚙

Shitet nga: Auto-24 Dje 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 999 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Blejm vetura qe keni me defekt,aksident, me dogan ose pa dogan po ashtu dhe ato qe nuk i perdori pa defekt dhe me defekte te ndryshme per ma shum
Dergoni ofertat tuaja ne viber 0038649300273

Perparsi veturat :////VW GOLF PASSAT TOURAN AUDI MERCEDES BMW OPEL ///
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim