Citroen C3 1.4 HDI -06

Shitet nga: Artan 26 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR   4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, ka regjistrim deri ne Tetor 2017. Eshte full opsion, klimatronike, pasqyre elektrike dhe me nxemje, tempomat, senzora parking etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim