Daewoo Kalos 1.4 e regjistruar deri me 2018

Shitet nga: 13 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
urgjent shitet Daewoo Kalos 1.4 benzin viti i prodhimit17.11.2003 modeli2004, vetuara eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele ndezje perfekte ne temperatura shume te ulta - bateria e re, motori i vetures eshte ne gjendje shume te mire nuk ndihet se eshte ndez, vetura ka vozitje shume te mire edhe te rehatshme, po ashtu eshte e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht eshte e mirmbajtur me te gjitha serviset e kryera me rregull. vetura nuk ka nevoj per asnje investim shtes( veturen mund ta servisoni dhe mirmbani ne çdo servis te Opel'it) vetura eshte shume ekonomike shpenzimet minimale vetura eshte e bukur edhe e pershtatshme per çdo moshe si dhe e pershtatshme per qytet.
vetura i ka te kaluara 138.000Km (te garantuara)
karakteristikat:
-Klima AC Funksionale
-Centrall
-ABS
-Dritaret elektro
-Rregullim te timonit lart-poshte sipas nevojes
-Airbag
-Hidraulik
-ESP
-Pasqyret me rryme
-Radio CD dhe usb&card
-4dyer
-2qelsa Fabrikisht
-4goma te reja te dimrit te sapo blera ne Euro Goma(1muaj te perdorura)

-I REGJISTRUAR deri me 06.02.2018

Vetura nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi te pronari i ri mund te behet menjeher..
te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin 045-599-854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim