Fiat Bravo -99 URGJENT

Shitet nga: Egzoni 20 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Fiat Bravo 1.9 jtd diesel, posedon fellne 17she me goma vere plus badasha 14 me goma dimri, Klime , Alarm, dritaret me rryme goma te mira te gjitha serviset e kryera me kohe. Regjistrimi i ka skaduar me daten 14 prill 2017. Ne gjendje shume te mire.Ndrrim me veture mundesisht me 4 dyer edhe benzin ose plin, karavan. Mund te konraktoni dhe ne viber +37744777763

vw golf polo passat opel mercedes renault mazda toyota motor bmw karavan plin benzin dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim