Fiat Bravo -99

Shitet nga: Egzoni 27 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Fiat Bravo 1.9 jtd diesel, posedon fellne 17she Klime , Alarm, dritaret me rryme goma te mira te gjitha serviset e kryera me kohe. Regjistrim ka deri ne muajin prill 2017. Ne gjendje shume te mire.Ndrrim me veture mundesisht me 4 dyer, mund te konraktoni dhe ne viber +37744777763

vw golf polo passat opel mercedes renault mazda toyota motor bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim