Fiat Bravo 1.6 multijet 16 V -08 Full

Shitet nga: Muhamet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
shes fiat bravo 1.6 multijet , vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike , eshte e regjistruar ne rks ( 11 mauj regjistrim ) , e servisuar komplet , vaj dhe filtra ,rripin e dhembzorve te ndrruar (edhe 60 mij km garancion)
Km 113000 ( te garantuara ),
Viti 2008,
Klimatronik,
Tempomat,
Sensor te parkingut,
Sensor te shiut ,
Servo standart dhe servo city,
Air bag,
Abs ,
Esp ,
Dritaret me rrym ,
Psqyrat me rrym ,
Mbyllje qendrore ,
Drita te mjegulles para dhe prapa etj etj..
Fellne r 17 me goma te reja , nuk ka nevoj per as me te voglin investim.
Vetura nuk eshte hipotek
Ndrrim nuk bej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim