Fiat Stilo 1.9 JTD 140 PS

Shitet nga: Arben 21 Shk 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   3 950 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
- KLIME DY ZONALE FUNKSIONALE

- ABS

- ASR

- NAVIGACION T'MADH

- VOLLAN MULTIFUNKSIONAL

- BOARD KOMPJUTER

- 4 x DRITARET DHE PASQYRET ELEKTRIKE

- MBYLLJE PER FEMIJE -CHILD LOCK

- MUNDESINE PER LIDHJE ME TELEFON

- DRITAT XENON

-MOTORIN E VITIT 2005

- ME KATALIZATOR

- REGJISTRIM DERI NE QERSHOR 2017 + SIGURIM PER MAQEDONI

Vetura eshte e jemja personale nuk eshte veture e pazargjive. Eshte shume komode, mjaft e gjere brenda shume e pershtatshme per familje. Setin llamelle, korpe, drugllager dhe zamajac i ka te ndrruar ne 2016. Setin rrypin dhemzor te ndrruar per 70000 km (edhe 60000 i kane mbete), baterine e posa nderruar. I posa servisum komplet (ulje, filter te naftes dhe uljes the filter te ajrit) per 10 000 kilometra. Fellne te mira, goma te veres dhe dimrit. Vetura me ni fjale eshte tip top. Mund ta kontrolloni ku te deshironi. E shes per shkak se planifikoj te blej veture me te re. Cmimi i diskutushem.


Bejm edhe ndrrim me audi dhe VW dizell.


viber: 0037744175476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim