Fiat Stilo 1.9 JTD

Shitet nga: Arben 20 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Stilo
- Klime funksionale

- ABS

- ASR

- Navigacion t'madh

- Radio me CD

- Vollan shume funksional, me levizje para-prapa, posht larte dhe opcionin city qe e bon teper t'lehte

- Board computer

- 4 x dritare dhe pasqyret elektrike

- Mbyllje te dyerve per femije - child lock

- Mundesine per lidhje me telefon

- Dritat xenon

-Motorin e vitit 2005

- Ka katalizator (me rendesi per regjistrimin e kerrit ne te ardhmen)

- Rregjistrim 1 vit, deri me 6 qershor 2018

Vetura eshte familjare, ne emrin tim personal nuk eshte veture e pazargjive. Motorin e ka shume te mire edhe ne trap osht shume stabil, e kom mirembajt cka ka pase nevoje. Setin llamelle, korpe, drugllager dhe zamajac i ka te ndrruar ne 2016. Setin rrypin dhemzor te ndrruar per 70000 km (edhe 60000 i kane mbete), baterine e re te posa nderruar. Veturen mund ta kontrolloni mekaniku. E shes per shkak se kam ble veture tjeter.


viber: 0037744175476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim