Ford Fiesta 1.4tdci -04

Shitet nga: Armend 30 Nën 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
shes ford fiesta1.4 tdci e vititi2004 e posa ardhur nga zvicrra me tabela te zvicrres. vetura eshte ne gjendje shum te mire optike dhe teknike. me te egjitha serviset e kryer e ka te ndrrum edhe rrypin dhamzor. me gurtne me te gjitha te ndrrume ne zvicerr. vetura ka klime, servo timon, drita te mjegulles ndrrusi i shpejtesive eshte automatik tiptronik. vetura nuk ka nevoj per ase nje investim shkurt shqip eshte tip top kontakti ne ket nr teli 044373467
Qmimi 2700 euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim