Ford fiesta

Shitet nga: 29 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet ford fiesta 1.4 tdci ne gjendje shum te mir teknike dhe optike me ni vit regjistrim ne emer temin personal .Vetura ka hargjimet shum te vogla.4 dyer .Abs .Klim.radio cd fabrikisht.nuk eshte ne hipotek
Genci 044114480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim