FORD FOCUS 2003 tdci -03

Shitet nga: Kujta 21 Krr 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus Viti i Prodhimit 2003 1.8 Dizell Kilometra 200 323
Hargjimet Shumè te Vogla 5,5 | ne 100 km Regjistrim Posedon te mjaftueshèm deri me datèn 11.01.2018

Vetura Posedon Klim ABS Gjamat me Rrymè AIR BAG Siq po ja shiheni i posedon edhe Fellgat me gjith Goma te Veres Shumè te Mira dhe janè shumè Kualitetè Po ashtu i Posedon edhe Gomat e Dimrit me Rrotë Kapnet shume te mira Centrallen e Posedon Libren e Servisave , dhe ju GARANTOJ pèr kilometra dhe pèr gjdo gjë Te Saktè , dhe se Kerrin kur e kam zgjedh e kam Zgjedhè SHUMË per qefin Tim , edhe SHUME te Ruajtur e Kom marre , po ashtu edhe eshtè shumè i Ruajtur edhe shumè ne gjendje tè Mirè E posedon ABS dhe dallon prej Tjera Tipeve te këtij lloji është shumë ma Exstra Me fjalè te tjera ju Garantoj pèr gjdo gjè rreth kèsaj Veture.

Rrypin DHËMBËZOR E KA TE NDËRRUAR

Kush eshtè e-i i interesuar ju lutem tè me telefononi nè kèta numra tè telefonit qè po i shiheni 044 330 122

049 577 305 (viber 00386 49577 305)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim